Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Krátkodobé ubytování na měsíc v Bratislavě

Vyberte si typ bydlení:

Čeká Vás cesta do Bratislavy? Ať už je Váš cíl studium, zábava nebo práce, tak si sežeňte včas bydlení na Flatio. Jde se o start-up, který se zabývá zprostředkováním krátkodobých pronájmů na 14 dní až 1 měsíc. Také můžete využít nabídky střednědobých pronájmů až na půl roku ve vybrané lokalitě.

Pokud si chcete svůj pobyt v Bratislavě co nejvíce zpříjemnit, tak Vás určitě potěší informace, že všechny pronájmy na Flatio jsou kompletně zařízené, a to včetně internetového připojení. Odpadnou Vám tak všechny starosti se sháněním vybavení.

Omrknout si každou nabídku můžete na webu s pomocí virtuální prohlídky nebo fotek, které pro Vás tým Flatio připravil. Ověřené nabídky jsme za Vás dopředu navštívili a prověřili, tak se nemusíte bát žádného nepříjemného překvapení.

Ponukam na prenajom moderny 3iz-byt asi 700m od Mlynskych niv na Tovarenskej ulici s krasnou velkou kupelnou. Byt pozostava z 3 obytnych miestnosti, kuchyne s jedalenskym stolom, kupelne s WC a chodby. V byte su 2 velke vstavane skrine. Kuchyna je plne vybavena na varenie. Byt je zariadeny a pripraveny na nastahovanie. V byte mozu ostat vybava ako: SMART TV, vysavac, mop, fen, zehlicku,…
Byt k pronájmu, 5+1
51 526  měsíčně
Veliký prostorný rodinný dům se slunečnou zahradou k pronájmu, parkovací místa pro 3 auta před domem, dům díky své velikosti nabídne soukromí každému v domě. Dům má dvě koupelny, 2 toalety, 4 ložnice, prostornou halu, veliký obyvací pokoj s krbem. Dům je plně vybavený, včetně pračky, včetně zahradního nábytku. O zahradu se stará zahradním, tudíž pro Vás pouze relaxace. K domu mohu zajistit…
Starožitný byt s fragmentmi steny zo 14. a 16. storočia.

Bydlení na měsíc v Bratislavě? Flatio!

Celý měsíc pobytu v Bratislavě slibuje spoustu zážitků, na které budete dlouho vzpomínat. S Flatio Vám ubudou starosti s náročným sháněním bydlení na toto období. Jak to celé funguje?

  • Zvolíte si z nabídky na webu byt, který si chcete pronajmout.
  • Požádáte o rezervaci na vybrané období.
  • Počkáte maximálně 24 hodin na to, než ji majitel schválí.

U společnosti Flatio nemusíte skoro nic vyřizovat osobně kromě předání klíčů od bytu. Vše se vyřeší online cestou a Vy si tak můžete zajistit pronájem odkudkoliv na světě, kde zrovna pobýváte. Díky Flatio je to snadné.

Potřebujete bydlení v Bratislavě na 14 dní nebo déle než na měsíc?

Říkáte si, že se Vám pronájem na 14 dní nevyplatí? Nabídka společnosti Flatio Vás vyvede z omylu. Bydlet se dá i v Bratislavě celé 2 týdny levně bez nutnosti se omezovat na komfortu. To samé platí o nabídce střednědobých pronájmů na Flatio, které jsou až na 12 měsíců.

Zobrazit více